Курси НБУ $ 43.65 € 50.31
Митник заплатить 850 гривень за порушення, пов’язане з корупцією

Держслужбовець зволікав із декларуванням своїх статків.

Pxhere

Митник заплатить 850 гривень за порушення, пов’язане з корупцією

Володимир-Волинським міським судом Волинської області до відповідальності за адміністративне правопорушення притягнуто працівника митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС

Митник, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

За принципової позиції прокурорів у суді, його визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю.

За принципової позиції прокурорів у суді, його визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн.

Джерело: Прес-служба прокуратури області
Telegram Channel