Курси НБУ $ 41.69 € 43.80
«Я не товар!» - волиняни долучилися до всеукраїнської акції «Протидій торгівлі людьми»

Акція проходить у форматі квесту «Лабіринт можливостей»

Фото: Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Волинь-нова

«Я не товар!» - волиняни долучилися до всеукраїнської акції «Протидій торгівлі людьми»

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають сьогодні, 30 липня 2018 року, з 25 липня по 6 серпня 2018 року в області триватиме інформаційна кампанія, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та сучасного рабства

 Розпочалися заходи вже сьогодні, на Театральному майдані Луцька. Долучився до акції і голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, інформує Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

- Багато людей бояться бути відкритими та щирими й звертатися за допомогою у пікантних ситуаціях. Ми повинні донести людям, що заради свого блага і спокою своєї сім`ї вони повинні звертатися у відповідні органи, якщо їм чи близьким загрожує небезпека. Ми повинні організувати роботу так, аби люди не боялися і йшли за допомогою в поліцію чи соціальні служби. Це стосуються і жінок, і чоловіків, - каже Олександр Ілліч.

Ми повинні донести людям, що заради свого блага і спокою своєї сім`ї вони повинні звертатися у відповідні органи, якщо їм чи близьким загрожує небезпека

Акція проходить у форматі квесту «Лабіринт можливостей». Учасники отримували реальні історії вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та уникали потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Станом на 20 липня 2018 року в області встановлено 26 статусів особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них – 18 осіб постраждали від трудової експлуатації, 7 – від сексуального рабства, 1 – військовополонений.

Організатори заходу закликали усіх, хто постраждав звертатися до соціальних служб або поліції. Особа, якій встановлено статус, та яка отримала відповідну довідку має право на:

- одержання одноразової матеріальної допомоги у розмірі близько п`яти тисяч гривень;
- безоплатне одержання медичної, психологічної, соціальної, правової допомоги;
- отримання допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку;
- тимчасове розміщення, у разі відсутності житла, в закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців.

Учасники отримували реальні історії вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та уникали потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
Учасники отримували реальні історії вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та уникали потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

 

Telegram Channel