Зброя та обладунки, що використовувались під час змагання відповідали спеціальним вимогам до середньовічного бою.
У Луцькому замку відбувся фестиваль «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків»
Лицарі боролися за право вступу до національної збірної із середньовічного бою
Учора у Луцькому замку відбувся фестиваль “Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків”, під час якого спорстмени із різних міст України мали змогу взяти участь у другому етапі відбору до національної збірної із середньовічного бою. Цьогоріч у змаганнях зареєструвалося близько 80-ти бійців, серед яких: асоціація клубів середньовічного бою “Айна-Бера”, представники клубу “Путивль” та клубу “Роща”, інформує Луцька міська рада.
На відкриття фестивалю завітав радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська. Організатори фестивалю висловили подяку управлінню турзизму та промоції міста Луцької міської ради, котре другий рік поспіль підтримує цей фестиваль.
Під час змагань відбувались бої в номінаціях “щит-меч”, “5 на 5”, “10 на 10”, “16 на 16”, а також жіночі бої в номінаціях “щит-меч” та “3 на 3”.
Під час змагань відбувались бої в номінаціях “щит-меч”, “5 на 5”, “10 на 10”, “16 на 16”, а також жіночі бої в номінаціях “щит-меч” та “3 на 3”. Тривалість кожного бою була різна. Так, одиночні змагання мали часовий ліміт у 1 хвилину (або до 10 очок), тоді як масові бої розраховані на 10 хвилин (або поки не впаде останній гравець суперника).
Зброя та обладунки, що використовувались під час змагання відповідали спеціальним вимогам до середньовічного бою. Відповідно, усі аналоги середньовічної зброї були затупленими, діяли вагові обмеження.
Під час фестивалю “Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків” усі охочі могли спробувати себе у стрільбі з лука, відвідати середньовічну костюмерну, придбати тематичні сувеніри. Також передбачено і дитячі активності: гончарство, спортивний меч (м'який), дитяча стрільба.
