Розпочався Волинський форум сім’ї «Щаслива родина-квітуча Україна» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.74 € 29.01
Розпочався Волинський форум сім’ї «Щаслива родина-квітуча Україна»

Дійство присвячене Міжнародному дню батька.

Луцька міська рада.

Розпочався Волинський форум сім’ї «Щаслива родина-квітуча Україна»

Організували захід управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинська Рада Церков, МБФ «Молодь з місією», за підтримки МГО «Міжнародний центр батьківства» та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України»

Як повідомляється на офіційному сайті Луцької міської ради, учасниками заходу стали представники влади, освітяни, науковці, журналісти, учнівська та студентська молодь, релігійні та громадські організації.

Форум розпочали із спільної молитви «Боже великий, єдиний» у виконанні хору церкви Воздвиження Чесного Хреста. За словами ведучого Романа Бричука, цьогоріч відбувся Всеукраїнський форум сім’ї. Протягом декількох місяців подібні заходи відбулися й у інших районних та обласних центрах по всій Україні. А сьогодні Форум сім’ї приймає Волинь.

 Форум розпочали із спільної молитви «Боже великий, єдиний» у виконанні хору церкви Воздвиження Чесного Хреста.

Під час відкриття форуму до учасників з вітальним словом звернувся радник міського голови Ігор Поліщук. Найперше він подякував Волинській раді церков та усім, хто долучився до організації цього заходу, адже сьогодні важливість його проведення важко переоцінити.

Також учасників форуму привітав голова Волинської ради церков владика Йосафат (УГКЦ). «Сім’я - це середовище, в якому формується людина. Саме сім’я вчить кожного з нас бути людьми, долати життєві випробування. Бажаю кожній українській родині зберігати любов, повагу, єдність та згоду на довгі роки», - наголосив він.

У програмі заходу:

- Обговорення Національної сімейної стратегії;

- Навчання від провідних експертів та фахівців у галузі сімейної політики;

- Круглий стіл на тему: «Сімейні цінності – як важливий напрямок державної сімейної політики»;

- Презентація напрацювань та обмін досвідом між громадськими, релігійними, державними організаціями.

Триватиме форум сьогодні упродовж дня до 17.00 години.