
Школа під голубим небом - спадщина Василя Сухомлинського
Волинським освітянам провели педраду під відкритим небом (Фото)
Захід «Золоті зернини» за книгою В.О.Сухомлинського «100 порад учителеві» пройшла креативно, результативно і душевно
Педраду для вчителів проводила загальноосвітня школа с.Комарове Маневицького району в рамках підготовки до круглого столу та флеш-мобу за книгою «100 порад вчителеві» В.Сухомлинського. Креативний захід відвідали очільниця районного відділу освіти Валентина Книш разом і методист відділу освіти Володимиром Козачуком. Про це чиновниця написала на своїй сторінці у «Фейсбуці».
«Звучали поради та пісні, писали побажання, спілкувались та обговорювали важливі освітні питання. Атмосфера неймовірна... Школа під голубим небом В.Сухомлинського дієва і донині, як для учнів, так і для педагогів», - написала Валентина Книш.
Школа під голубим небом В.Сухомлинського дієва і донині, як для учнів, так і для педагогів
Василь Сухомлинський — відомий радянський педагог, вважав дуже важливим, щоб перші істини діти отримували з оточуючого світу, щоб дитину через світ природи вводили в світ суспільних відносин. «Школа під голубим небом», або, як її ще називали, «Школа радості», де уроки проходять на природі – його талановите відкриття.
Сам Сухомлинський систематично два рази на тиждень протягом чотирьох років водив кожну групу своїх вихованців на виноградники, на зелені луги, у поля, на річку, на курган, що за селом... І кожен раз, даючи уроки мислення в «Школі під голубим небом», він намагався більше слухати дітей, давав можливість їм серед природи помовчати, подивитися, відчути, осмислити побачене й почуте. «Вміння дати дитині подумати — це одна із найтонших якостей педагога», – зазначав легендарний педагог.




