
Таки не дуже зручно - але безпечніше для оточуючих.
Рівненським Сіркам, Бровкам та Тузикам хочуть заборонити гуляти без намордників
А також без коротких повідків
На сайті електронних петицій Рівненської міськради з’явилося звернення із закликом врегулювати у місті вигул домашніх тварин без намордників і коротких поводків поблизу шкіл, у парках та громадських місцях, інформує РадіоТрек.
Автор петиції, рівнянин Олексій Коротчук, зазначає, що нині у Рівному, як і в інших населених пунктах України, не врегульовані правила вигулу домашніх тварин (а особливо собак бійцівських порід) у громадських місцях, поблизу шкіл, дитсадків та прибудинкових територій:
"Власники вищезазаначених тварин повністю ігнорують правила безпеки на місцях (намордники, короткі поводки), де знаходяться діти, а іноді, навпаки, провокують своїх домашніх улуюбленців на агресію, що може призвести до тяжких травм або навіть летальних випадків".
Власники вищезазаначених тварин повністю ігнорують правила безпеки на місцях (намордники, короткі поводки), де знаходяться діти, а іноді, навпаки, провокують своїх домашніх улуюбленців на агресію, що може призвести до тяжких травм або навіть летальних випадків.
Автор звернення акцентує увагу на тому, що у столиці, до прикладу, діє розпорядження «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами у м. Києві».
Чому у Рівному ми не можемо, адже це питання безпеки, життя, здоров’я громадян, малолітніх дітей. Чому це питання не турбує поки не станеться трегедія? , - йдеться у петиції.
Для того, аби міський голова розглянув звернення, необхідно, аби воно набрало 300 підписів. Віддати свій голос за цю петицію можна до 3 листопада на сайті електронних петицій.
До слова, відповідно до ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
"Вигулювання собак без повідків і намордників (окрім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спецвідмітку) чи у невідведених для цього місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-51 грн) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-85 грн)".
