Лука Модрич – найкращий гравець року ФІФА (Відео)

Свої голоси за хорватського півзахисника віддали українці Андрій Шевченко і Андрій П’ятов.

Photo by Ben STANSALL / AFP.

Хорватський півзахисник перервав царювання у футболі аргентинця Ліонеля Мессі і португальця Кріштіану Роналду. Шкода, що йому вже 33 роки

На церемонії The Best FIFA Football Awards у Лондоні півзахисник «Реала» і збірної Хорватії 33-річний Лука Модрич отримав престижну нагороду найкращого гравця року ФІФА.

У складі мадридської команди він виграв Лігу чемпіонів, а разом із Хорватією дійшов до фіналу Чемпіонату світу, де поступився Франції – 2:4.

У складі мадридської команди він виграв Лігу чемпіонів, а разом із Хорватією дійшов до фіналу Чемпіонату світу.

У суперечці за головний приз Лука Модрич обійшов португальця Кріштіану Роналду і єгиптянина Мохаммеда Салаха.

«Я дуже щасливий отримати цю нагороду, котру хочу розділити разом зі своїми партнерами у «Реалі» і в збірній Хорватії. Це не тільки моя нагорода, але і їхня», – заявив 33-річний півзахисник.

До речі, свої голоси за перше місце Луки Модрича під час визначення переможця віддали і головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко і капітан «синьо-жовтих» Андрій П’ятов.