
Свіже повітря підвищує концентрацію уваги, а незвичний антураж сприяє кращому засвоєнню матеріалу.
На Волині проводять уроки просто неба, як у Василя Сухомлинського
Педагоги школи села Рованці Луцького району Наталія Киричук та Оксана Зарубич практикують нестандартні заняття
На території Воротнівського молодіжного лісівничого центру відбулись уроки читання та української мови у 4-А та 4-Б класах. Захід мав тематичне спрямування і відбувся з нагоди 100-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського, інформує Боратинська сільська рада.
Діти, читаючи оповідання Василя Сухомлинського «Краса, Натхнення, Радість, Таємниця», поринули у лісові багатства та спостерігали, слухали, відчували природу у всій її багатогранності. Опісля відтворили прочитане і побачене на папері за допомогою пензликів.
Психологи та фахівці у сфері освіти стверджують, що «лісова педагогіка» – це модно й ефективно.
«Ми знову побували у нашій Волинській Швейцарії. Шкода, що у нас, як завжди, було мало часу. Проте ми провели його весело. Люблю наших діток за їхнє вміння фантазувати і бачити у звичайних речах щось таке, чого ми дорослі не помічаємо. Вони у нас фантазери ще ті», – ділиться враженнями педагог-інноватор Наталія Киричук.

Психологи та фахівці у сфері освіти стверджують, що «лісова педагогіка» – це модно й ефективно: «Навесні та на початку осені, у сонячні теплі дні, навіть ті, хто не цікавляться цією методикою, досить ефективно проводять уроки в парку, сквері чи лісі. Свіже повітря підвищує концентрацію уваги, а незвичний антураж сприяє кращому засвоєнню матеріалу».



