Курси НБУ $ 43.89 € 51.77
На честь людей поважного віку в одному зі скверів Луцька висадили дерева

Тут буде сквер для літніх людей.

Луцька міська рада

На честь людей поважного віку в одному зі скверів Луцька висадили дерева

У колишньому сквері Степана Бойка та перетині вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської відбулоася акція до Дня людей похилого віку, який відзначатимуть 1 жовтня та на честь 10 -річчя програми підтримки жертв нацизму “Місце зустрічі: діалог” німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ)

За кошти німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ) учасники проекту, постраждалі від нацизму часів Другої світової війни разом із волонтерами, учнівською та студентською молоддю посадили 10 дерев та встановили лавочку із пам’ятною табличкою, інформує Луцька міська рада.

Цей сквер стане місцем зустрічі однодумців, тут можна буде проводити різноманітні цікаві заходи та просто відпочити на свіжому повітрі.

Директор департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Майборода звернулася до присутніх: “1 жовтня щороку відзначають День ветерана, День людини поважного віку. Саме у цей день ми виловлюємо вам щиру вдячність за нелегку працю у важкі часи, коли вам довелося відбудовувати нашу державу. Пройшовши війну, ви показали справжній приклад мужності та патріотизму майбутнім поколінням. Про людей поважного віку не забуває й Луцька міська рада. Чимало коштів виділяється з міського бюджету на підтримку ветеранів, громадських організацій людей похилого віку, які мають активну життєву позицію”, - зазначила вона, побажавши учасникам акції міцного здоров’я, успіхів та активного довголіття.

За словами голови правління Луцької міської громадської організації “Спілка в’язнів жертв нацизму” Валентини Лазарук, цей сквер стане місцем зустрічі однодумців поважного віку, тут можна буде проводити різноманітні цікаві заходи та просто відпочити на свіжому повітрі. Вона висловила сподівання, що у майбутньому сквер отримає назву, що буде пов’язана із літніми людьми.

Telegram Channel