Курси НБУ $ 44.10 € 51.89
Німеччина передала ДСНС України негайну технічну допомогу на 200 тисяч євро

Швидше б уже впаратися з тією бідою...

Новое время

Німеччина передала ДСНС України негайну технічну допомогу на 200 тисяч євро

Це допоможе в ліквідації вибухів у Ічні

Німеччина передала ДСНС України негайну технічну допомогу вартістю 200 тисяч євро для проведення протипожежних робіт і розчищення території після виникнення пожежі на складі боєприпасів в Ічні Чернігівської області. Про це Посольство Німеччини‏ в Україні повідомилоу Twitter, інформує Новое время.

Зазначається, що Німеччина передала Україні 90 дихальних апаратів й 90 комплектів засобів індивідуального захисту.

Зазначається, що Німеччина передала Україні 90 дихальних апаратів й 90 комплектів засобів індивідуального захисту.

Раніше повідолялося, що в Ічні знову зафіксували вибухи боєприпасів. Проте зранку 13 жовтня у Міноборони повідомили про суттєве зниження інтенсивності вибухів. 

Нагадаємо, вибухи на шостому арсеналі Міноборони поблизу Ічні Чернігівської області почалися у ніч на 9 жовтня. З небезпечної зони було евакуйовано приблизно 10 тисяч осіб. За даними Служби безпеки України та військової прокуратури, основною версією вибухів під Ічнею є диверсія.

Наразі від снарядів та осколків очищено шість населених пунктів біля арсеналу (Заудайка, Мала Дівиця, Обичів, Бурімка, Безбородьків, Шеловичі). Через сильний вітер 12 жовтня зросла інтенсивність вибухів на військових складах.

Telegram Channel