У Луцьку організовують костюмований нічний кіноперегляд «Володаря перснів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.62 € 29.61
У Луцьку організовують костюмований нічний кіноперегляд «Володаря перснів»

У Луцьку організовують костюмований нічний кіноперегляд «Володаря перснів»

У ніч із суботу на неділю, 27-28 жовтня, починаючи із 20:00 у приміщенні центру «A-B Hub» (вул. Винниченка 30-а, 5-й поверх бібліотеки) відбудеться кіноперегляд трилогії Пітера Джексона «Володар перснів». Організаторами кіноперегляду є проект «Lutsk night cinema» спільно із місцевим осередком «ФРІ»

«Особливістю цього кіноперегляду стане не просто те, що ми повністю подивимось багатогодинні частини трилогії «Володар перснів» – цього разу ми влаштуємо маленький Comic-con. Це буде дійство, куди прийде багато людей в різних костюмах, зокрема в образі персонажів із «Володаря перснів». Ми впевнені, що це буде щось особливе для Луцька», – діляться думками про майбутній захід організатори події.

Це буде дійство, куди прийде багато людей в різних костюмах, зокрема в образі персонажів із «Володаря перснів». Ми впевнені, що це буде щось особливе для Луцька.

Тим, хто хоче взяти участь у кіноперегляді, обов'язково потрібно підібрати собі образ та прийти в ньому на захід. Оскільки «Lutsk night cinema» пропагує здоровий спосіб життя, то заборонено приходити у стані алкогольного сп'яніння або приносити із собою спиртне. Для зручності організатори радять взяти із собою покривала, каремати і багато смаколиків, адже любителів кіно чекає ціла ніч перегляду фільмів – варто забезпечити собі комфортну обстановку.

Для участі в події потрібна зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/h0A3QStgZu6QeWFT2 .

Слідкуйте за новинами проекту «Lutsk night cinema» на сторінках у Facebook та Instagram. Там же можна буде знайти новини та деталі майбутнього заходу.