Герої не вмирають!
У Колках встановлено стенд пам`яті Героям АТО
Його встановили біля пам’ятного знаку «Колківська Республіка»
В центрі Колок біля пам’ятного знаку «Колківська Республіка» 14 жовтня ц.р. урочисто відкрили стенд Пам’яті загиблим в АТО героям-землякам та Героям Небесної Сотні. Про це інформує Маневицька районна громадсько-політична газета «Нова доба».
На церемонію відкриття прийшли рідні та близькі загиблих воїнів, представники місцевої влади, військові та духовенство, щоб вшанувати пам'ять захисників, які до останньої хвилини боронили нашу рідну землю.
На урочистості виступив Колківський селищний голова Олександр Палінкевич, який відзначив, що пам'ять про героїв буде жити вічно, побажав всім мирного неба та найшвидшого закінчення бойових дій на сході України.
Учасники зібрання запалили лампадки і поклали до стенду квіти.
Героїв Небесної Сотні і земляків, які загинули в зоні АТО, всіх, хто віддав життя за самостійність, цілісність і незалежність України вшанували хвилиною мовчання. Духовні наставники селища о. Андрій Закидальський та о. Олександр Білінський помолилися й освятили стенд Пам’яті. Учасники зібрання запалили лампадки і поклали до стенду квіти.
Звучали пісенні композиції у виконанні директора Колківського Будинку культури Романа Романюка та працівників БК.
Нехай цей стенд нагадує жителям нашої громади про українських Героїв. Адже філософія цього життя така, що той, хто віддав своє життя за країну, залишається в пам’яті навіки.
