Після того, як Міха Горопевшек забив у Луцьку, його підтримав Микола Шапаренко у Харкові (Пряма трансляція)

Скільки голів заб’ють сьогодні підопічні колишнього воротаря Андрія Тлумака?

Фото fcvolyn.net.

Після першого тайму і «Волинь», і «Динамо» виграють із рахунком – 1:0

У ці хвилин тривають два дуже цікаві футбольні матчі. Прихильники копаного м’яча у Луцьку мають змогу спостерігати, як «Волинь» грає проти одного з аутсайдерів Першої ліги – «Зірки» з Кропивницького. Рахунок поки що матчі – 1:0. На 34-ій хвилині після подачі кутового словенець Міха Горопевшек ударом головою відкрив рахунок у поєдинку.

А в Харкові лідер першості донецький «Шахтар» приймає київське «Динамо». Під завісу першого тайму – на 44-ій хвилині – єдиний поки що гол у матчі забив атакуючий півзахисник столичного клубу 20-річний Микола Шапаренко.

Цікаво, а за кого у цьому поєдинку уболівальники з Волині? Про це дивіться у нашому відеоопитуванні: