Кожен українець отримає 12 тисяч від держави: що потрібно знати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Кожен українець отримає 12 тисяч від держави: що потрібно знати

Щоб скористатися перевагами “зеленого тарифу” варто пройти кілька кроків.

vynohradivnews

Кожен українець отримає 12 тисяч від держави: що потрібно знати

В українців з’явилася можливість заробити на відновлювальній енергії

З 2014р для приватних господарств діє так званий “Зелений тариф”. Він полягає у тому, що державні електрокомпанії зобов’язані купувати електроенергію з джерел відновлювальної енергії за встановленими державою цінами. А встановлені цінники зараз вищі навіть, чим у Європі – 0,17 Євро цента за кожен створений кіловат. Ця встановлена вартість діє до 2030р.

Встановлені цінники зараз вищі навіть, чим у Європі – 0,17 Євро цента за кожен створений кіловат.  

Спочатку слід ретельно вивчити всі пільги і приємні аспекти, які отримує власник своєї власної електростанції. Далі вже зайнятися покупкою і облаштуванням. Максимальна дозволена потужність для приватних осіб становить 30 кВТ. Та і елетростанція вже на 20 кВТ приноситиме в рази більше прибутку, аніж депозитний рахунок у банку. Вартість та встановлення такої у себе на даху становить близько 9 000$.

Звісно, відштовхуюче число, але при декларації статті розходів як на відновлювану енергію в деяких банках можна отримати позику під 0%, що покриє 70% всіх витрат.

Дохід від такої може становити понад 10 000грн в місяць (в сезон). А термін окупності станції (при найбільшій відповідності) становить 5-7 років, причому термін дії без подальших капіталовкладань набагато довший.

Є всі підстави говорити, що Україна й надалі рухатиметься у цьому напрямку.

Зокрема на користь цього свідчить той факт, що Україна ввійшла до Міжнародної агентсва з питань відновлювальної енергетики. Тобто, подальші заохочення значно зростуть, як і сам “зелений тариф”.

Джерело: vynohradivnews