Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У Любчі представили компас актуальних професій

Робітничі професії - це престижно

Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

У Любчі представили компас актуальних професій

Вибір майбутньої професії – відповідальний та важкий крок для кожної молодої людини. Робота повинна приносити людині не лише фінансову вигоду а й радість і бажання працювати

З метою мотивації учнівської молоді до вибору робітничих професій Рожищенською районною філією Волинського обласного центру зайнятості було проведено «Урок реального трудового життя» для учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Любче. Про це інформує Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Обговорили «робітничі професії», де навчають робітничих професій, в яких галузях найбільш вони затребувані, які з робітничих професій мають найбільший потенціал в нашому регіоні.

Під час уроку учні розглянули формулу «Хочу-можу-треба» та компас актуальних професій. Обговорили «робітничі професії», де навчають робітничих професій, в яких галузях найбільш вони затребувані, які з робітничих професій мають найбільший потенціал в нашому регіоні.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Вікторія Цехуш провела тестування «Визначення типу особистості за методикою Дж. Холланда».

На завершення уроку фахівець ознайомила дітей з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості «Моя професія».Учні та вчителі висловили вдячність за цікавий та корисний захід.

Telegram Channel