Корпоратив з Олею Поляковою чи Monatikом обійдеться у 15 разів дорожче, ніж з Тонею Матвієнко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 29.26
Корпоратив з Олею Поляковою чи Monatikом обійдеться у 15 разів дорожче, ніж з Тонею Матвієнко

Гонорари вражають

іvona.bigmir.net

Корпоратив з Олею Поляковою чи Monatikом обійдеться у 15 разів дорожче, ніж з Тонею Матвієнко

Не секрет, що левова частка українських зірок заробляють в основному за рахунок корпоративів. Хтось бере скромніші гонорари, очікуючи на популярність, інші навпаки – виставляють солідний прайс. Про це повідомляє Знай.

Арсен Мірзоян. Романтичний хлопець із Запоріжжя, який прийшов на сцену завдяки талант-шоу, зараз просить за свій приватний виступ близько 5 500 євро. Його дружина, донька народної артистки України Ніни Матвієнко Тоня Матвієнко оцінює новорічний корпоратив за своєю участю у 2 000 євро.

The Hardkiss. Їх впізнають усюди, навіть за кордоном, але щільний концертний графік не лишає іншого вибору: тішити композиціями ваших гостей Юлія Саніна та її компанія погодяться не менше, ніж за 15 000 євро.

Monatik. “Кружляти” під його ритми модно вже шість років поспіль, один вечір із Monatik обходиться в середньому в 30 000 євро.

Агонь. Танцюристи з проекту “Шанс” дебютували у фінальному випуску одного з сезонів в якості вокалістів в групі під назвою Quest Pistols. Минуло 11 років, а група зазнала значних метаморфоз. Зараз вони звуть себе Агонь, а виступ коштує 12 000 євро.

DZIDZIO. Щоб вдосталь натанцюватись і відчути повний Вихідний на вечірку потрібно покликати DZIDZIO – всього за 13 500 євро.

TAYANNA. Брала участь в проекті “Голос” та Національному відборі на “Євробачення 2018”, ціна за виступ TAYANNA на корпоративі – 5 000 євро.

KAZKA. “Плакати” разом із гуртом KAZKA коштує також не дешево, їхня планка – 10 000 євро.

DZIDZIO. Щоб вдосталь натанцюватись і відчути повний Вихідний на вечірку потрібно покликати DZIDZIO – всього за 13 500 євро.

Оля Полякова. Красуня-білявка готова вразити вас не тільки кокошником і гострим гумором, але якщо ви готові викласти за це 30 000 євро.

Наталя Могилевська. Останнім часом ця зірка, яка нещодавно випустила кліп, не отримує так багато публічної уваги, як раніше. Але сильно знижувати ціну не поспішає – тримає планку у 18 000 євро.