Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Попередні адмінпротоколи не вплинули: лучанка продавала сурогат

Що робити з правопорушниками вирішить суд

Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради

Попередні адмінпротоколи не вплинули: лучанка продавала сурогат

12 літрів сурогату виявили та вилучили інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради в підпільних «точках» на ринках «Лучеськ» та «ДПЗ»

Вранці інспектори здійснили рейд та спіймали на «гарячому» реалізаторів забороненого алкоголю. Спочатку на бульварі Дружби Народів вони викрили чоловіка, який торгував спиртним, розлитим в скляні та пластикові пляшки різної ємкості. На ринку він зайняв торгівельне місце і, нічого не підозрюючи, продавав сурогат. Інспектори склали на нього адміністративний протокол за ч. 3 ст. 156 КупАП. Про це інформує на Фейсбук-сторінці департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

На ринку «Лучеськ» спиртне продавала жінка, яку вже неодноразово виявляли інспектори та притягали до відповідальності.

Іншу «наливайку» працівники департаменту муніципальної варти Луцька «прикрили» на проспекті Відродження. На ринку «Лучеськ» спиртне продавала жінка, яку вже неодноразово виявляли інспектори та притягали до відповідальності. Цього разу на неї склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 156 КУпАП. 

Документи по обох порушниках невдовзі будуть передані на розгляд Луцького міськрайонного суду для визначення міри покарання.

Telegram Channel