Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Маленькі лучани зустрілися з львівською письменницею

Наталія Матолінець представила свої книги

Твоє Місто

Маленькі лучани зустрілися з львівською письменницею

Неймовірно цікаві зустрічі юних любителів фентезі з молодою талановитою авторкою Наталією Матолінець відбулися в Луцькій центральній бібліотеці для дітей та бібліотеці-філії №2 для дітей

В рамках програми «Літературні відкриття» дітям випала чудова нагода поспілкуватися з львівською письменницею, авторкою двох поетичних збірок й фентезійних романів. Наталія Матолінець – письменниця, журналістка, володарка ІІ премії конкурсу «Коронація Слова - 2017» у номінації «Романи» за твір «Гессі». Роман «Варта у Грі» отримав спецвідзнаку конкурсу «Крилатий лев - 2017» за новаторський пошук у жанрі міського фентезі та диплом конкурсу «Львівські перехрестя». Вона - лауреат літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007).

У сучасній українській літературі фентезі представлений творами дуже небагатьох авторів, тому справжньою подією стало «живе» спілкування з Наталією Матолінець, яка розповіла про цікаві моменти свого життя, подорожі, захоплення, представила підліткам книги «Гессі» та «Варта у Грі», в яких створила світ з іншими правилами існування, іншими часовими і просторовими законами. Відбулася активна дискусія про читання як творчий інтелектуальний процес та шляхи повернення книги до пріорітетів у дозвіллі дітей, осучаснення шкільної програми з української та зарубіжної літератури. Присутні одержали відповіді на питання: які творчі плани на майбутнє має Наталка, чи буде продовження книг, звідки ідеї романів, чи хотіла б писати автор в інших стилях, звідки любов до читання, про що мріє.

У сучасній українській літературі фентезі представлений творами дуже небагатьох авторів, тому справжньою подією стало «живе» спілкування з Наталією Матолінець, яка розповіла про цікаві моменти свого життя, подорожі, захоплення, представила підліткам книги «Гессі» та «Варта у Грі», в яких створила світ з іншими правилами існування, іншими часовими і просторовими законами.

Усі бажаючі мали змогу придбати книги з автографом та побажаннями від автора, зробити світлини.

Модератор творчої зустрічі - відома в Луцьку блогер Анна Єкименко-Поліщук.

Вже ці книги можете знайти в міських бібліотеках! Отож, читайте! Читайте самі, привчайте до книги дітей, а бібліотека стане вам у цьому добрим і надійним помічником!

Telegram Channel