Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Як перевтілюється туристична перлина Волині?

Облаштування каналізації, велосипедних доріжок та освітлення - роботи ведуться повним ходом

facebook.com/SavchenkoOleksandr

Як перевтілюється туристична перлина Волині?

Розповів голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко

Втілення великого інфраструктурного проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь» - у розпалі.
Він охоплює три села Шацького району – Пульмо, Шацьк, Світязь та передбачений на два з половиною роки. Про це стало відомо під час робочого візиту у Шацький район голови обласної державної адміністрації Олександра Савченко. Поїздка відбулася в четвер, 22 листопада 2018 року.

Паралельно в районі триває реконструкція центрального пляжу озера Світязь. Облаштування розпочалося ще навесні цього року.

— Постачання води, каналізування сіл і забезпечення мешканців підводом до каналізації – основні наші завдання. Зараз тривають підготовчі роботи. Ми загнали техніку, направили працівників, закупили матеріали і починаємо працювати. Роботи йтимуть до Нового року, - розповідає керівник фірми-генпідрядника Богдан Москаль.

Паралельно в районі триває реконструкція центрального пляжу озера Світязь. Облаштування розпочалося ще навесні цього року. Обидва об`єкти проінспектував голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

— Зараз ми робимо підпірну стіну, облаштовуємо велодоріжку, тротуар та парковку. Також на цій території буде водовідвідна канава, по якій вода переміщатиметься кількома каналами, а далі вона потраплятиме в дренажну піраміду та не пропускатиме сміття. Також облаштуємо освітлення та брендовану огорожу, - каже керівник фірми-генпідрядника Богдан Москаль.

— Це той випадок, коли ти щось задумуєш – і це виконується. Я вже говорив, що наступний відпочинковий сезон буде в абсолютно інших умовах. Третину ми вже зробили. Великим плюсом є облаштування парко-місць та впорядкування руху. Кажуть, що під кінець сезону 2018 року вже на 50% кількість туристів зросла. А наступного року, завдяки покращеній інфраструктурі, є перспективи вдвічі збільшити кількість відпочивальників, - резюмував інспекцію Олександр Савченко.

Джерело: Олександр Савченко
Telegram Channel