Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Автобуси зі школярами опинилися у полоні «євробляхарів»

Дітям холодно. Ми стоїмо вже 7 годин.

rezonans.cc

Автобуси зі школярами опинилися у полоні «євробляхарів»

Три автобуси з дітьми не можуть перетнути кордон через протести євробляхарів, які розпочалися на українсько-польському кордоні

Близько 70 дітей віком від 7 до 15 років поверталися до України з фестивалю бальних танців у Кракові. Вони вихованці львівського клубу “Талісман” та клубу “Лілія” з Одеси. Серед пасажирів автобусів є також декілька вагітних жінок.

Серед пасажирів автобусів є також декілька вагітних жінок.

Супроводжуючий дитячої танцювальної групи Володимир Козак повідомив, що два автобуси ще за 10 км від кордону зупинила польська поліція, оскільки перед пунктом пропуску утворилася велика черга з автомобілів. Ще один автобус застряг на території пункту пропуску Краковець-Корчова.

“Дітям холодно. Ми стоїмо вже 7 годин, гріємо автобуси, але у кількох дітей піднімається температура. Я зв’язувався з нашими прикордонниками, але поки результату нема. Просимо про розголос”, – повідомив Володимир Козак.

Пасажирка одного з автобусів, які зупинили на під’їзді до кордону, Соломія Телішевська повідомила, що дітям бракує їжі і пиття. У її автобусі перебуває 19 дітей та дві вагітні жінки, а у сусідньому 27 дітей.

Джерело: rezonans.cc
Telegram Channel