Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Багатодітна мама виграла смартфон в акції «Волиньгазу»

Газовики заохочують споживачів користуватися он-лайн сервісом.

Волиньгаз

Багатодітна мама виграла смартфон в акції «Волиньгазу»

Переможцем акції стала Марія Хомик із села Мала Глуша Любешівського району

Акцію організувала компанія “Волиньгаз” для своїх клієнтів - користувачів природного газу. Вона тривала з 8 до 22 листопада цього року, повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ "Волиньгаз" Оксана Швець.

Найактивнішими учасниками виявились жителі міст Луцька, Нововолинська та Ковеля, Ківерцівського та Ратнівського районів. Участь в акції взяло майже 600 волинян. Сучасним сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. користуються майже 40 тисяч споживачів природного газу Волині. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість користувачів зросла на 42 відсотки.

З місцевої районки, газети “Нове життя” мама трьох діток дізналася про акцію від газової компанії. Листоноша приніс газету до хати в четвер, 15 листопада. Пані Марія одразу й вирішила зареєструватись на сайті 104.ua.

Подумки покликала удачу на допомогу, бо ніколи не вигравала ще, зізналась нам жінка, і через кілька хвилин пройшла всі етапи реєстрації на сайті. Каже: нескладно, а тепер зрозуміла, що зручно, бо все під рукою - і рахунки видно, і оплату, і швидко в будь-який момент відкрила і все переглянула. Порівнює, бо донедавна подавала показання лічильника газу в телефонному режимі. Дзвонила до контакт-центру вчасно щомісяця, до 5 числа, але багато витрачала часу, довго доводилось очікувати.

30-річна Марія Хомик працює касиром у місцевій церкві, виховує троє діток - старшим донькам 13 і 11 років відповідно, а найменшому синочку - лише рік. У декретній відпустці жінка вчиться й економити свій час, тому використовує онлайн-сервіси. 

30-річна Марія Хомик працює касиром у місцевій церкві, виховує троє діток - старшим донькам 13 і 11 років відповідно, а найменшому синочку - лише рік. У декретній відпустці жінка вчиться й економити свій час, тому використовує онлайн-сервіси.

“Особистий кабінет після реєстрації оцінила відразу - ефективний сучасний сервіс. Дуже задоволена, що виграла в акції. Про свою перемогу дізналась у телефонному режимі від керівника Центру обслуговування клієнтів. Найбільше подарунку зраділи мої діти, коли дізнались, що їхній мамі усміхнулась удача. Газету “Нове життя” виписую півроку - то надійне джерело інформації в районі, а газом користуюсь уже 12 років, - розповідає переможець акції Марія Хомик. - Включила і в хаті тепло, а колись давно опалювали твердим паливом. Тепер усе село - 400 дворів має газ і люди раді в нас”.

До речі, Волинь газифікована на сьогодні майже на 70 відсотків, а Любешівський район - один із найменш газифікованих в області.

Подарунок, смартфон Samsung Galaxy J 4+ переможцю акції Марії Хомик вручив представник Камінь-Каширської дільниці, яка входить до Ратнівського відділення ПАТ “Волиньгаз”, Роман Бігун.

 “Єдина умова нашої акції - зареєструватись клієнту, який користується природним газом, в Особистому кабінеті на сайті 104.ua у вказаний  двотижневий термін. Ми помітили, що пік реєстрації населення щороку припадає саме на опалювальний період, тому обрали цей час і вирішили провести акцію, - зазначає керівник клієнтського сервісу ПАТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. - Є така хороша тенденція зараз на Волині - жителі районів дуже активно почали реєструватись в Особистому кабінеті. Власне, результат акції - переможець із району, якого визначили рандомним шляхом. Ми робимо все для того, аби спростити комунікацію між газовою компанією та клієнтами”.

Довідково:
За допомогою «Особистого кабінету» споживачі можуть дізнатися свій баланс, роздрукувати рахунок за газ, внести оплату, а також поставити фахівцям компанії запитання в режимі онлайн. Клієнтам «Волиньгазу» доступна функція зворотнього дзвінка від оператора контакт-центру. Його можна замовити, натиснувши кнопку «Зателефонуйте мені» у нижній частині інтерфейсу «Особистого кабінету».

Telegram Channel