Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Вони щодня виявляють мужність і силу волі

У Терцентрі відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Камінь-Каширська РДА

Вони щодня виявляють мужність і силу волі

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камінь-Каширської райдержадміністрації відбувся тематичний захід, де зібралися ті, хто кинув виклик недугам, зібрав воєдино волю, життєві сили, терпіння. Адже саме ці цінності є надважливими для людей з особливими потребами

Зі щирими словами та побажаннями, повідомляє сайт райдержадміністрації, до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Леонець, начальник Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Лілія Дзямко та директор територіального центру Петро Новосад. Вони поспілкувалися із присутніми та побажали міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, розуміння та поваги від оточуючих.

- У цей день хочеться висловити захоплення вами, адже ви щодня виявляєте мужність, силу волі, величезну наполегливість, аби відчути радість буття, приносити користь своїм близьким і суспільству в цілому. Тому, попри все, залишайтеся такими радісними, усміхненими і нехай на вашому життєвому шляху будуть лише гаразди, спокій і мир, -  зазначила Інна Віталіївна.

У цей день хочеться висловити захоплення вами, адже ви щодня виявляєте мужність, силу волі, величезну наполегливість, аби відчути радість буття, приносити користь своїм близьким і суспільству в цілому.

У невимушеній теплій атмосфері, за запашним чаєм, не забули також привітати іменинників. Святкової урочистості надали гарні слова, які були сказані працівниками районної дитячої бібліотеки, а піднесений настрій своїми композиціями подарували  вихованці Камінь-Каширської школи мистецтв.

Олена ВОЛИНЕЦЬ

Telegram Channel