Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Волинські студенти отримали змогу навчатися у Німеччині чи Словаччині безплатно

University BIEM

Волинські студенти отримали змогу навчатися у Німеччині чи Словаччині безплатно

Якщо знатимуть мову

У Волинському інституті економіки та менеджменту підписано Угоду з Державним Технічним Університетом Словаччини в результаті реалізованого спільно проекту Еразмус+ , яка гарантує, що наші студенти та абітурієнти, які будуть володіти словацькою та німецькою мовами на рівні В2 - продовжують навчання на Бакалавра та Магістра - БЕЗОПЛАТНО як в Україні та в Словаччині, так і в Німеччині! Про це інформує Княгининівська Спілка учасників АТО у «Фейсбуці».

Підписано Угоду з Державним Технічним Університетом Словаччини в результаті реалізованого спільно проекту Еразмус+ , яка гарантує, що наші студенти та абітурієнти, які будуть володіти словацькою та німецькою мовами на рівні В2 - продовжують навчання на Бакалавра та Магістра - БЕЗОПЛАТНО як в Україні та в Словаччині, так і в Німеччині!

ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами (Partner Countries) Програми виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Македонія та Сербія (з 2018 р.). Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро.

 

 

Telegram Channel