Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Лише 66 відсотків найменших волинян щеплені від кору

Вакцини вистачає для планової та посиленої імунізації жителів на декілька місяців.

Фото ілюстритивне

Лише 66 відсотків найменших волинян щеплені від кору

Вакцинами, що захищають від цієї недуги, а також від паротиту і краснухи, сьогодні забезпечені усі кабінети щеплень Волині. Загалом є понад 40 тисяч доз препарату КПК, що становить 114% від річної потреби області, повідомляє управління охорони Волинської облдержадміністрації

Вакцини вистачає для планової та посиленої імунізації жителів на декілька місяців.

Медики нагадують, що вакцинуватись за Національним календарем щеплень чи надолужити пропущене можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику — військові, учасники ОСС, студенти, освітяни і медики.

Однак рівень охоплення щепленнями КПК в області залишається незадовільно низьким, зокрема першу дозу за графіком отримали лише 66% малюків. Медики нагадують, що вакцинуватись за Національним календарем щеплень чи надолужити пропущене можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику — військові, учасники ОСС, студенти, освітяни і медики.

Статистика свідчить, що з 1000 людей, які заразилися кором, 1 помирає, в 1 розвивається енцефаліт, а 50 отримують тяжкі ускладнення, від яких страждають усе життя. Водночас випадки складних реакцій на вакцину трапляються з меншою імовірністю, ніж один раз на мільйон.

Telegram Channel