І гріє, і майно нищить. А може і життя забрати... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
І гріє, і майно нищить. А може і життя забрати...

Дотримуйтеся простих правил!

Сватово.

І гріє, і майно нищить. А може і життя забрати...

В наслідок несправності пічного опалення в Ківерцівському районі виникло 8 пожеж

Попередження розміщене на «Фейсбуці» Ківерцівської районної державної адміністрації.

«З настанням зимового періоду у пожежну охорону дедалі все більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів.

Досить сказати, що лише в Ківерцівському районі з початку року в наслідок несправності систем пічного опалення чи порушень правил його експлуатації виникло 8 пожеж, якими завдано збитків на суму близько 250 тис. гривень. Але ніякі матеріальні втрати не можуть бути порівняні трагічними наслідками пожеж, в яких гинуть люди.

Так, 10 жовтня 2018 року о 23:05 год. на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про те що в м. Ківерці, вул. Луцька, 20, горить житловий будинок. На місце виклику було направлено черговий караул 6 ДПРЧ м. Ківерці По прибутті на місце виклику інформація про пожежу підтвердилась. Внаслідок пожежі вогнем знищено: 10 м.кв перекриття, речі домашнього вжитку; пошкоджено: речі домашнього вжитку, 5м.кв. стіни, 5м. кв. перекриття. Причиною пожежі є несправність пічного опалення.

А найголовніше, не залишайте дітей удома без нагляду та не дозволяйте їм самостійно включати електроприлади, запалювати газові плити, розпалювати і доглядати за печами ! 

14 жовтня 2018 року о 23:2год. на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про те що в с. Сокиричі, дачний масив горить садовий будинок. На місце виклику було направлено черговий караул 6 ДПРЧ м. Ківерці. По прибутті на місце виклику інформація про пожежу підтвердилась. Внаслідок пожежі вогнем знищено: 4м. кв. перекриття; пошкоджено: речі домашнього вжитку, 4м. кв. перекриття. Причиною пожежі є несправність пічного опалення.

14 жовтня 2018 року о 20:40год. на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про те що в с. Кадище, вул. Рудичка, 17, горить літня кухня. На місце виклику було направлено черговий караул 6 ДПРЧ м. Ківерці, МПО Цумань та МПО Олика. По прибутті на місце виклику інформація про пожежу підтвердилась. Внаслідок пожежі вогнем знищено: літня кухня, речі домашнього вжитку, робочий інструмент. Причиною пожежі є несправність пічного опалення.

Аби не трапилося біди під час експлуатації пічного опалення, необхідно оштукатурити димохід, не використовувати для розпалення печі легкозаймисті рідини, такі як бензин, гас. Не ставте в притул до печей шафи, ліжка, не складайте біля них дрова або горючі речовини! Перед топковим отвором необхідно помістити металевий лист, топити піч лише з відкритою заслінкою. Категорично забороняється сушити одяг над плитою чи поблизу топкових отворів.

А найголовніше, не залишайте дітей удома без нагляду та не дозволяйте їм самостійно включати електроприлади, запалювати газові плити, розпалювати і доглядати за печами !

Начальник Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області

підполковник служби цивільного захисту

Андрій КУЗЬМОВ».