Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У Луцьку відбувся спортивний захід для дітей з особливими потребами

Команди-учасниці змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

lutskrada.gov.ua

У Луцьку відбувся спортивний захід для дітей з особливими потребами

Спортивне свято «Повір у себе» пройшло в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!»

Комунальний захід «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» в рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» організував і провів спортивне свято «Повір у себе» для дітей з особливими потребами. Захід відбувся на базі КЗ «ЗДО № 28 Компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку», інформує Луцька міська рада.

Команди «Капітошки», «Смайлики», «Промінчики» та «Живчики» брали участь в естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». Дітлахи, долаючи перешкоди, позмагались у спритності, винахідливості та весело й активно провели час. Усі вони довели що готові до фізичних випробувань.

Команди «Капітошки», «Смайлики», «Промінчики» та «Живчики» брали участь в естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». 

Окрім спортивних естафет, організатори підготували веселу руханку, яку із задоволенням вправно виконували всі вихованці дошкільного закладу. Також учасники і гості свята мали змогу подивитись показові виступи юних талантів. Виступ дитячого оркестру та пісенька «Про дружбу» у виконанні малечі подарували всім присутнім приємні емоційні враження.

Команди-учасниці змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

Наступне спортивне свято в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» комунальний заклад «Спорт для всіх» планує провести 12 грудня цього року з вихованцями дошкільного навчального закладу № 21 Луцької міської ради (вул. Марка Вовчка, 6).

 

Telegram Channel