Варашанин вигнав до Різдва відро самогону – аж тут «копи» у двері... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Варашанин вигнав до Різдва відро самогону – аж тут «копи» у двері...

Ще й апарат конфіскують!

ГУНП у Рівненській області

Варашанин вигнав до Різдва відро самогону – аж тут «копи» у двері...

Чоловіка цьогоріч вже вчетверте ловлять на виготовленні міцненького

Сьогодні, 10 грудня, під час проведення відпрацювання території обслуговування дільничний офіцер поліції за місцем проживання 41-річного жителя Вараша виявив 10 літрів самогону та апарат для його виготовлення, інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Цього року правоохоронці вже тричі притягували чоловіка до адміністративної відповідальності за аналогічні правопорушення. Як пояснив зловмисник, цього разу приготував алкоголь власного виробництва на зимові свята.

Як пояснив зловмисник, цього разу приготував алкоголь власного виробництва на зимові свята.

За виготовлення та зберігання самогону відносно чоловіка винесено постанову за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф. Виявлений алкогольний напій знищили, а апарат працівники поліції вилучили.

Загалом із початку року на території міста дільничні офіцери Вараського відділу поліції виявили 108 фактів виготовлення самогону та зберігання апаратів для його виготовлення. За кожним із вказаних фактів складено матеріали про адміністративне правопорушення, а виявлені саморобні напої вилучалися та знищувались. Однак за такі дії Законом передбачено покарання у виді штрафу всього лише в розмірі до 170 гривень.