На Волині обговорювали, як захистити права людини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
На Волині обговорювали, як захистити права людини

Захід організовано у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

ГТУЮ у Волинській області

На Волині обговорювали, як захистити права людини

Відбувся науково-практичний семінар «Проблеми правового статусу особи в Україні»

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик та Зоряна Лукашук взяли участь у роботі науково-практичного семінару: «Проблеми правового статусу особи в Україні», який проходив на базі Луцького інституту розвитку людини університету «Україна».

З повідомленням «Роль Міністерства юстиції та його територіальних органів у захисті прав людини» виступив заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Микола Герасимик.

– З приємністю юстиція Волині відгукнулася на запрошення взяти участь у роботі цього наукового форуму. Нам також важливо, що наша співпраця, яка закріплена підписаним нещодавно Меморандумом, поглиблюється, в тому числі і через участь у цьому семінарі. Важливо і те, що саме цим заходом ми відкриваємо на Волині Всеукраїнський тиждень права, який проводиться задля просвіти у сфері прав людини, підвищення обізнаності громадян та реалізації ними своїх прав. Завданням Тижня права вбачаємо у тому, щоб привернути максимальну увагу органів державної влади та суспільства до тих правових проблем, які виникають у цій делікатній сфері — захисті прав людини – наголосив Микола Герасимик.

Важливо і те, що саме цим заходом ми відкриваємо на Волині Всеукраїнський тиждень права, який проводиться задля просвіти у сфері прав людини, підвищення обізнаності громадян та реалізації ними своїх прав.  

Доповідач зупинився на ролі Міністерства юстиції та його територіальних органів у захисті прав людини та пріоритетних напрямках роботи у цій сфері — захисті прав дітей, через стягнення на користь їх заборгованості зі сплати аліментів, реалізації прав громадян на своєчасне отримання заробітної плати, захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних органів, домашнього насильства, ролі проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Нагадаємо, що захід організовано у рамках проведення Всеукраїнського тижня права і приурочений 70-ій річниці прийняття Загальної декларації прав людини.