Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Старшокласники Луцька побували на ярмарку професій

Старшокласники нерідко страждають від нестачі інформації.

Луцька міська рада

Старшокласники Луцька побували на ярмарку професій

11 грудня управлінням освіти Луцької міської ради у партнерстві із обласною владою, Луцьким міським центром зайнятості та Палацом учнівської молоді було влаштовано “Ярмарок професій 2018 – знайти себе в світі професій”

Старшокласники, що перебувають на професійному роздоріжжі не рідко страждають від нестачі інформації, обираючи між величезною кількістю напрямів навчання у закладах освіти, повідомляє відділ інформаційної політики ЛМР.

Представники закладів освіти розповіли учням про доступні факультети та спеціальності, умови вступу та роздали інформаційні буклети.

На захід завітали начальник управління освіти Зіновія Лещенко, помічник міського голови Борис Смаль, педагоги, представники навчальних закладів Луцька та області, учні та випускники.

У вітальному слові Зіновія Лещенко подякувала міській владі за підтримку ініціатив освітньої галузі та створення умов для розвитку творчого потенціалу учнів, а також побажала старшокласникам берегти людські цінності та добро у серці незалежно від вибору професії.

Під час ярмарку діти мали можливість познайомитися із закладами технічної, професійно-технічної, передвищої та вищої освіти, які надають якісну фахову освіту. Представники закладів освіти розповіли учням про доступні факультети та спеціальності, умови вступу та роздали інформаційні буклети.

Telegram Channel