Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
«Знали, що їм нічого за це не буде». Вакарчук розкритикував суддів, які поновили Насірова

Судова система – це лише частина великої політичної системи, яка сьогодні керує нами", - заявив Вакарчук у відеозверненні.

© facebook.com/okeanelzyofficial

«Знали, що їм нічого за це не буде». Вакарчук розкритикував суддів, які поновили Насірова

Музикант назвав рішення суду таким, що суперечить суспільному інтересу

Музикант Святослав Вакарчук розкритикував рішення суддів, які поновили на посаді голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. З приводу цього лідер "Океану Ельзи" опублікував заяву у соцмережі. Про це пише ТСН.

Найважливіше те, що судді, які ухвалили ці рішення, живуть в тій самій країні, що і ми з вами. Вони дихають тим самим повітрям, вони дивляться ті самі новини, вони знають, про що думають люди. І вони точно знали, що резонанс цього рішення буде величезний.

За переконанням Вакарчука, виправдати рішення суддів неможливо порушеною процедурою звільнення та іншими аргументами, що вказуються у рішенні.

"Найважливіше те, що судді, які ухвалили ці рішення, живуть в тій самій країні, що і ми з вами. Вони дихають тим самим повітрям, вони дивляться ті самі новини, вони знають, про що думають люди. І вони точно знали, що резонанс цього рішення буде величезний. Вони точно знали, що сьогодні боротьба з корупцією та корупціонерами є величезним пріоритетом, і ніколи просто так не пропустили б такого рішення. Навіть якщо воно правильне по процедурі, воно неправильне за духом, тому що є поняття суспільного інтересу. І це рішення повністю попирає суспільний інтерес. Судді ухвалювали це рішення, тому що точно знали, що їм за це нічого не буде. Судова система – це лише частина великої політичної системи, яка сьогодні керує нами. І ця система сама себе ніколи не змінить. Вона буде постійно отруювати нас, ослаблювати нас, і рано чи пізно вона знищить нас, якщо ми не знищимо її", - заявив Вакарчук у відеозверненні.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. На початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

Telegram Channel