На Волині підготують резолюцію щодо захищеності родин загиблих захисників України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
На Волині підготують резолюцію щодо захищеності родин загиблих захисників України

Захід відбувся на базі санаторію «Пролісок»

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

На Волині підготують резолюцію щодо захищеності родин загиблих захисників України

Відбулася зустріч з родинами загиблих учасників антитерористичної операції

Соціальний захист військовослужоців та членів їхніх сімей – одне із пріоритетних завдань держави. Адже саме вони забезпечують захист суверенітету і територіальної цілісності України. Відтак, 11-12 грудня 2018 року на базі санаторію «Пролісок» організовано тематичну зустріч із родинами загиблих учасників в антитерористичній операції на сході країни.

Слід зазначити, що захід відбувся відповідно до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки. Організатором зустрічі є департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Його основна мета – обговорити питання соціального захисту родин загиблих, їх медичне обслуговування в лікувальних закладах, національно - патріотичне виховання школярів та інші проблемні питання.

За результатом зустрічі громадською організацією родин загиблих в АТО «Надія» заплановано підготовку резолюції щодо вирішення тих чи інших питань, які піднімаються родинами загиблих.

Зокрема, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод поінформувала родини загиблих про зміни у чинному законодавстві в частині додаткових гарантій для членів сімей загиблих та учасників АТО, які відбулися, в тому числі й з ініціативи департаменту.

За результатом зустрічі громадською організацією родин загиблих в АТО «Надія» заплановано підготовку резолюції щодо вирішення тих чи інших питань, які піднімаються родинами загиблих.

Довідково: 

В Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, обліковано 412 членів сімей загиблих в АТО.

Протягом 2018 року згідно з Регіональною програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки родинам загиблих з обласного бюджету надано:

 - безкоштовний відпочинок у санаторно-курортних закладах області – санаторіях «Лісова пісня» та «Пролісок» для 131 особи на суму 532,2 тис. грн;

 - компенсацію на проїзд в розмірі 500 грн двічі на рік 380 особам на загальну суму 373 тис. грн;

Окрім того, за кошти державного бюджету 12 родинам загиблих виплачено компенсації на придбання житла на загальну суму 8,8 млн грн.

Джерело: Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації