Волонтер Корпусу миру ділилася досвідом з фахівцями Старовижівського центру зайнятості - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Волонтер Корпусу миру ділилася досвідом з фахівцями Старовижівського центру зайнятості

Обговорення майбутніх шляхів співпраці та цікавих ідей з волонтером Корпусу Миру

Смідинська громада

Волонтер Корпусу миру ділилася досвідом з фахівцями Старовижівського центру зайнятості

Фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості відвідали Смідинську громаду, безпосередньо зустрілися із волонтером Marie Elizabeth

Про це повідомляють на сторінці громади у «Фейсбуці». Гості ознайомилися з напрямками роботи волонтера в громаді, її сьогоднішніми напрацюваннями та подальшими планами. Обговорили майбутні шляхи взаємодії та ідеї щодо обміну досвідом волонтера, співпрацю та взаємодію. «Наразі складається графік та план, щодо наступних заходів та етапів роботи», - інформують у  дописі.

Гості ознайомилися з напрямками роботи волонтера в громаді, її сьогоднішніми напрацюваннями та подальшими планами. Обговорили майбутні шляхи взаємодії та ідеї щодо обміну досвідом волонтера, співпрацю та взаємодію.

Нагадаємо, на Волині перебуває група волонтерів, які працюють в ОТГ. Волонтер Корпусу Миру Marie Elizabeth у Смідинській школі проводить заняттях"English Club"