Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Нововолинська лікарня отримала подарунок до свята

Фонд неодноразово надавав матеріальну допомогу закладу.

Нововолинська центральна міська лікарня.

Нововолинська лікарня отримала подарунок до свята

У переддень 19 грудня, благодійний фонд «Карітас-Волинь», директором якого є отець Володимир Кметь, зробив черговий подарунок Нововолинській центральній лікарні

Цього разу – це функціональні ліжка для травматологічного відділення. Про це йдеться на офіційній сторінці медзакладу у Фейсбук, інформує портал Нововолинськ.com.ua.

 «Управління Нововолинської центральної міської лікарні, колектив травматологічного відділення щиро дякує за підтримку та небайдуже ставлення до наших потреб колективу благодійного фонду «Карітас-Волинь».

«В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги , важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Фонд неодноразово надавав матеріальну допомогу нашій лікарні і ось черговий подарунок,що значно покращить умови перебування хворих у відділенні.

Управління Нововолинської центральної міської лікарні, колектив травматологічного відділення щиро дякує за підтримку та небайдуже ставлення до наших потреб колективу благодійного фонду «Карітас-Волинь». Напередодні Нового Року та Різдва Христового бажаємо Вам родинного щастя та достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Нехай Новий Рік увійде у Ваші домівки теплим святом , принесе радість, добробут , успіх та завжди гарний настрій. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир та спокій!», – йдеться у повідомленні.

Telegram Channel