Італієць готувався до свят? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Італієць готувався до свят?

Сума оцінки конфіскату встановлюється.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Італієць готувався до свят?

Прикордонники виявили в чоловіка схований церковний крам

Як повідомляється у «Фейсбуці» Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, прикордонники Чопського загону спільно зі співробітниками фіскальної служби завадили спробі незаконного переміщення через кордон предметів церковного начиння.

Три хрести, чотиристулковий складень та Віфлеємську зірку літній італієць намагався потай від контролю перевезти до своєї країні, прямуючи через пункт пропуску «Тиса», що на Закарпатті. Їх було виявлено під час перевірки мікроавтобуса «Mercedes», що прибув на напрямок виїзду з України. 77-річний іноземець прямував у ньому у якості пасажира.

 Церковні речі, історична та культурна цінність яких наразі встановлюється, були приховані серед особистих речей та в одязі італійця.

На підставі отриманої від Служби безпеки України випереджувальної інформації щодо можливого правопорушення, правоохоронці поглиблено перевірили транспортний засіб та осіб, що у ньому перебували. Церковні речі, історична та культурна цінність яких наразі встановлюється, були приховані серед особистих речей та в одязі італійця.

Відповідно до чинного законодавства, приховані від контролю речі вилучено фіскалами. Сума оцінки конфіскату наразі встановлюється.