«Стугни» і «Корсари» готові нанести удар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
«Стугни» і «Корсари» готові нанести удар

Інженери продовжують працювати над новаціями.

Фото: ukroboronprom.com.ua.

«Стугни» і «Корсари» готові нанести удар

Державний концерн «Укроборонпром» протягом 2018 року передав українській армії понад 2500 одиниць високоточного озброєння

«Одним із ключових підприємств у цій сфері є Державне Київське конструкторське бюро «Луч», яке розробило та серійно виробляє високоточні ракетні комплекси «Стугна-П», «Корсар» та «Бар‘єр». Сотні цих комплексів з тисячами ракет до них вже передано до війська», -  повідомляє з посиланням на прес-службу концерну, портал iPress.ua.

Зазначається, що ДККБ «Луч» належить розробка «Вільхи» і новітньої крилатої ракети «Нептун». Очікується, що невдовзі розпочнеться серійне виробництво «Вільхи», яка суттєво посилить ракетно-артилерійську міць ЗСУ.

 Серед проектів, над якими завершили працювати підприємства «Укроборонпрома» модернізація та повне імпортозаміщення високоточного 152-мм снаряду «Квітник».

Серед проектів, над якими завершили працювати підприємства «Укроборонпрома» модернізація та повне імпортозаміщення високоточного 152-мм снаряду «Квітник».

Високоточні керовані ракети ефективно знищують броньовані цілі. / Фото: ukroboronprom.com.ua.

 

Також повідомляється, що у 2018 році фахівці Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» здійснили великий обсяг робіт над РС-80 «Оскол». Ці 80-міліметрові некеровані ракети успішно пройшли декілька етапів Державних випробувань. Під час понад 300 пусків було підтверджено відповідність РС-80 основним тактико-технічним характеристикам та можливість їх застосування з вертольотів та літаків.

«Окрім того, на ДАХК «Артем» розпочато роботи з серійного виробництва нових 152-мм снарядів для артилерійської системи «Гіацинт». Ці снаряди протягом 2018 року успішно пройшли визначально-відомчі випробування та підтвердили свої характеристики», - повідомляє «Укроборонпром».