У школі, яку не відвідують діти, — новий директор - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
У школі, яку не відвідують діти, — новий директор

Чи підуть до школи учні?

Камінь-Каширська газета «Полісся»

У школі, яку не відвідують діти, — новий директор

Очільника навчального закладу у селі Стобихівка на Камінь-Каширщині обрали за результатами конкурсного відбору, який відбувся минулого тижня

Ще на початку нинішнього навчального року, коли батьки стобихівських школярів категорично заявили, що не пускатимуть дітей на навчання, доки не розпочнеться будівництво нової школи, над кріслом очільника навчального закладу повис Дамоклів меч. Порожні класи школи, часті візити керівників різних рівнів, відсутність взаєморозуміння — все це нагнітало атмосферу. А коли через два місяці «гордіїв вузол» почав потрохи розв’язуватися, стало відомим те, що директор школи Анатолій Хельчик таки написав заяву про звільнення.

Отож за новою процедурою призначення керівників навчальних закладів Камінь-Каширська районна рада оголосила конкурс на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Стобихівка.

Ще на початку нинішнього навчального року, коли батьки стобихівських школярів категорично заявили, що не пускатимуть дітей на навчання, доки не розпочнеться будівництво нової школи, над кріслом очільника навчального закладу повис Дамоклів меч.

Позмагатися за цю посаду охочих виявилося небагато – лише вчителька іноземних мов Юлія Сущ (на фото). Чому так? Можливо, тому, що ситуація тут непроста, а, можливо, тому, що вимоги до кандидатів серйозні. Юлія Євгеніївна справилася із усіма завданнями конкурсу майже ідеально. Як розповідає голова конкурсної комісії Сергій Дмитрук, кандидатка на посаду змогла набрати 4,82 бали із можливих 5. Оцінювання конкурсантки проводили 12 членів комісії — представники від батьківської громадськості, колективу школи, районної ради та від ГО «Об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти Камінь-Каширського району».

Отже, Юлія Сущ стала переможцем конкурсу. Відтак до кінця року голова районної ради Віктор Сус підпише відповідне розпорядження про призначення нового директора, з яким буде укладено контракт.

Тетяна ПРИХОДЬКО