В гонках переслідування наші біатлоністки та біатлоністи не вразили

Дмитро Підручний трохи покращив свій результат.

УНІАН

Кращими серед наших були Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина

В Обергофі (Німеччина) на етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування, де кращим з українців став Дмитро Підручний.

Наш споротсмен зайняв 21-е місце і відразу на 4 позиції покращив свій результат порівняно зі спринтерською гонкою, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Українець ідеально відпрацював на стрільбі з положення лежачи, але двічі промахнувся на "стійках" і відстав від переможця гонки по швидкості на 2 хвилини 41,1 секунди.

У свою чергу, Сергій Семенов опустився з 37-го на 43-е місце. На його рахунку 3 промахи і 4 хвилини 02.3 секунди відставання. А Артем Прима, який стартував 48-м, допускав промахи на трьох вогневих рубежах з чотирьох - всього 5 - і так не доїхав до фінішу.

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бе з результатом 34 хвилини, 29,8 секунди (3 промахи).

Раніше в Обергофі завершилася жіноча гонка переслідування в рамках етапу Кубка світу з біатлону, в якій найкращою з українок була Анастасія Меркушина, яка випередила, зокрема, Віту Семеренко, що увійшла в Топ-6 спринту.

Краща з українок - Меркушина - фінішувала на 19-му місці з 1 промахом і відставанням від переможниці в 2 хвилини 12,5 секунди.

Інша українка Віта Семеренко, яка напередодні у спринті посіла 6-е місце, допустила сьогодні на вогневих рубежах 6 промахів, поступилася переможниці по швидкості 2 хвилини 29,4 секунди і програла в загальній складності 20 місць, фінішувавши на 26-й позиції.

Переможницею гонки стала Ліза Витоцци з Італії з результатом 32 хвилини 32,9 секунди і 2 промахами. Італійка здобула другу перемогу у другій гонці поспіль на етапах Кубка світу і всього другу в кар'єрі.

Завтра, у неділю, відбудуться дві естафети.