Україна в десятці світових лідерів з експорту молочної продукції. - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.98
Україна в десятці світових лідерів з експорту молочної продукції.

Наша країна також увійшла до п’ятірки лідерів серед країн, з яких до ЄС надходить імпорт сільськогосподарської продукції.

Pixabay

Україна в десятці світових лідерів з експорту молочної продукції.

У профільному міністерстві прогнозують, що цього року всієї молочної продукції буде реалізовано на суму майже на 57 млрд гривень, при цьому експорт складатиме понад 7 млрд гривень

Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова під час зустрічі з асоціацією молочників України «Укрмолпром», передає «Економічна правда».

«Сьогодні молочний сектор демонструє позитивні результати, покращилась якість сировини, вперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку світових лідерів з експорту молочної продукції», - сказала Ковальова.

«Так, у 2019 році на підтримку розвитку тваринництва передбачено кошти на суму 3,5 млрд грн, основні напрями підтримки молочного скотарства 2018 року будуть збережені.

Вона додала, що тваринництво є особливою галузою сільського господарства, стан розвитку якої вагомо впливає на економічний потенціал агропромислового комплексу країни.

«Так, у 2019 році на підтримку розвитку тваринництва передбачено кошти на суму 3,5 млрд грн, основні напрями підтримки молочного скотарства 2018 року будуть збережені», - підсумувала Ковальова.