У Рівному стартував чемпіонат України з джиу-джитсу серед поліцейських - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У Рівному стартував чемпіонат України з джиу-джитсу серед поліцейських

Фінал і нагородження відбудуться на базі спорткомплексу Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо»

Національна поліція

У Рівному стартував чемпіонат України з джиу-джитсу серед поліцейських

у Рівному начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євгеній Жуков урочисто відкрив чемпіонат України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських. Участь у змаганнях беруть 107 поліцейських з усіх областей держави

«Змагання із джиу-джитсу серед патрульних поліцейських ми проводимо вдруге, — зазначив Євгеній Жуков. — Перший чемпіонат відкривали у Києві, а цього разу - у Рівному. Ми засновуємо в патрульній поліції нові традиції, зокрема і спортивні, і згодом матимемо сильні команди. У їх складі патрульні поліцейські, які щодня стоять на захисті громадян, а після служби мають можливість долучитися до спорту». Про це йдеться на офіційному сайті Національної поліції.

Наразі тривають відбіркові поєдинки у всіх вагових категоріях серед чоловіків та жінок.

Начальник Департаменту патрульної поліції привітав усіх учасників чемпіонату, побажавши кожному досягти гідних результатів. Також він подякував керівництву поліції Рівненщини за організацію змагань і вручив начальнику обласної поліції Валерію Самчуку символічну картину із шевронами патрульної поліції з усіх областей.

Валерій Самчук додав, що хоч і вболіває за свою команду, але перемога все ж таки має дістатися найсильнішому. 

Наразі тривають відбіркові поєдинки у всіх вагових категоріях серед чоловіків та жінок. Імена переможців в особистому та командному заліку стануть відомі вже сьогодні. Фінал і нагородження відбудуться на базі спорткомплексу Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо».