Данія славиться не лише казками, а й казковим гандболом (Відео)

Українці про таку гру можуть тільки мріяти…

Фото twitter.com.

Так на планеті Земля нині ніхто не грає

27-го січня відбувся фінальний поєдинок чемпіонату світу з гандболу, в якому зустрічалися збірні Данії та Норвегії.

Данці, які були господарями світової першості і діючими олімпійськими чемпіонами, здобули впевнену перемогу, яка стала для них першою в історії.

Чемпіонат світу-2019. Фінал: Данія – Норвегія – 31:22 (18:11).

​Фінал: Данія – Норвегія – 31:22 (18:11).

Як інформує sport.ua, раніше Данія програла три фінали світової першості з «ручного м’яча».

Цей кубок підкорився нащадкам Ганса Крістіана Андерсена лише з четвертої спроби.

Третє місце виборола збірна Франції, яка з рахунком 26:25 обіграла Німеччину. Переможний м’яч було закинуто на останній секунді поєдинку.