Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Маневицька дитячо-юнацька спортшкола вперше взяла участь в розіграші Кубку України з футзалу

Наші футзалісти посіли восьме місце серед кращих команд України.

Маневицька ДЮСШ

Спортсмени-футзалісти взяли участь в розіграші Кубку України з футзалу у віковій категорії U-11, який проходив з 21 по 24 січня 2019 року в селі Білозір’я Черкаської області

Наші вихованці здобули неабиякий досвід, адже рівень команд Кубку України був доволі високий, пише на сайті Маневицької ДЮСШ.

Футзалісти зуміли показати хорошу гру, а також те, що вони гідні брати участь у чемпіонатах високого рівня.

В Кубку України брали участь чотирнадцять команд. Третє місце здобули ДФК «Флагман» м. Одеса, друге місце ОЧСШ «Гармонія» м. Одеса, перше місце ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ.

Наші футзалісти посіли восьме місце серед кращих команд України. Разом з цим, незважаючи на такий дебют найголовніше, що ми взяли для себе – це знайомство з колегами та неоціненний досвід в участі такого рівня змагань.

Спортсмени дякують за підтримку та розвиток дитячого спорту керівництву району, відділу освіти Маневицької РДА, сектору у справах молоді та спорту Маневицької РДА, а також батькам та усім небайдужим вболівальникам.