«Ім’я, як прапор»: на Волині вшанували пам’ять Степана Бандери - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
«Ім’я, як прапор»: на Волині вшанували пам’ять Степана Бандери

Відбувся культурно-мистецький тематичний захід на тему «Ім`я, як прапор»

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації

«Ім’я, як прапор»: на Волині вшанували пам’ять Степана Бандери

У Луцьку пройшла низка заходів з нагоди 110-ої річниці з дня народження видатного політичного діяча ХХ століття Степана Бандери. Зокрема, відбулася мистецька акція «Від забуття – до визнання» та культурно-мистецький тематичний захід на тему «Ім`я, як прапор». Долучилася до урочистих дійств й представниці виконавчої влади в області – заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець та начальниця управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара

Так, посадовці та небайдужі краяни оглянули виставку тематичної літератури, експозицію копій інформаційно-документальних матеріалів, світлини з фондів та інші експонати, що розташувалися сьогодні, 30 січня 2019 року, в обласному академічному музично-драматичному театрі. А потім усі бажаючі взяли участь в урочистій академії.

Присутні мали змогу оглянути документальний фільм про історію життя видатного українського політичного діяча Степана Бандери. Окрім того, на заході зауважили, що минулого року частину відомої цитати борця за волю й незалежність України та традиційне вітання УПА «Слава Україні! – Героям слава!» Верховна Рада затвердила як офіційне в Збройних силах України та у Національній поліції. Цьому посприяв Президент України Петро Порошенко.

Присутні мали змогу оглянути документальний фільм про історію життя видатного українського політичного діяча Степана Бандери.

Світлана Мишковець, що була присутня на урочистій академії, зауважила, що постать Степана Бандери – легендарна, хоча й роками радянська влада насаджувала українцям несприйняття національного героя.

— Доступ до архівів був закритий, в навчальних закладах та серед населення про Степана Бандеру поширювали негативну інформацію. Але якраз він разом з однодумцями йшли проти більшовицької влади. І тепер, коли історія відкривається, коли ми знаємо правду – ми повинні шанувати героїв УПА та передавати цю добру пам`ять з покоління в покоління, – промовила Світлана Євтихіївна.

Під час заходу усіх борців за волю та незалежність України вшанували хвилиною мовчання та заспівали українських тематичних пісень.

Джерело: Відділ інформаційної політики облдержадміністрації