Волинським школярам пропонують стати поліцейськими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
Волинським школярам пропонують стати поліцейськими

Під час зустрічей з молоддю поліцейські роз’яснюють також права та обов’язки неповнолітніх, розповідають про відповідальність за вчинення правопорушень.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Волинським школярам пропонують стати поліцейськими

Співробітники управління кадрового забезпечення поліції Волині проводять профорієнтаційні зустрічі з випускниками загальноосвітніх закладів області © Офіційний сайт Національної поліції: https://vl.npu.gov.ua/news/Informacziya/volinskix-shkolyariv-zaproshuyut-na-navchannya-do-vishiv-mvs/

Правоохоронці розповідають школярам про особливості професії поліцейського та інформують про умови вступу до вишів системи МВС.

Розповідаємо про особливості роботи різноманітних підрозділів поліції, їх завдання. Роз’яснюємо про умови вступу на денну форму навчання до Національної Академії внутрішніх справ.

Поліцейські зустрілися, зокрема, з вихованцями Луцького педагогічного коледжу, обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, професійного ліцею.

«Розповідаємо про особливості роботи різноманітних підрозділів поліції, їх завдання. Роз’яснюємо про умови вступу на денну форму навчання до Національної Академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського та Одеського державного університетів внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту МВС України», – зазначила старший інспектор з особливих доручень сектору управління кадрового забезпечення поліції Волині Ілона Бондарук.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.