Боляче, але очікувано: поляки взули українців у хокей із рахунком 5:1

Були часи, коли наш хокей щонайменше на дві голови переважав польський...

УНІАН

Ще в першому періоді ми пропустили чотири рази...

У Броварах на арені «Термінал» пройшов матч міжнародного турніру між збірними України та Польщі.

На відміну від першого матчу, особливої боротьби на льоду не вийшло, повідомляє УНІАН з посиланням на сайт Української хокейної ліги.

Гості ще в стартовому періоді практично вирішили результат протистояння. Наша команда пропустила одразу чотири шайби.

Гості ще в стартовому періоді практично вирішили результат протистояння. Наша команда пропустила одразу чотири шайби, у противників відзначилися Хмєльовські, Колуш, Коларж і Пшигодски.

Трохи прийти в себе підопічні Андрія Срюбка змогли за другі 20 хвилин. Але й тут успіху досягли гості – Колуш відзначився дублем і встановив рахунок 5:0 на користь поляків.

Господарі майданчика почали гостріше атакувати, що і вилилося у гол від Тимура Гриценко на старті третьої 20-хвилинки.

Тренери збірних дозволили собі велику ротацію складів.

Як не старалися наші співвітчизники, але засмутити суперників ще хоча б раз до фінальної сирени їм не вдалося. 5:1 – вже завтра наші сусіди у випадку перемоги над румунської збірної можуть забезпечити собі тріумф на турнірі.

Україна – Польща 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1 Хмєльовські (Коморски), 00:53. 0:2 Колуш (Хмєльовські - більш.), 04:35. 0:3 Коларж (Малашински, Бепиршч), 05:27. 0:4 Пшигодски (Колар), 16:03. 0:5 Колуш (Бепиршч), 25:03. 1:5 Гриценко (Тимченко, Скрипець), 41:45.