Проросійські бойовики, ймовірно, знову випробовували лазерну зброю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Проросійські бойовики, ймовірно, знову випробовували лазерну зброю

Зафіксували ознаки використання російськими найманцями лазерної зброї.

Державна прикордонна служба України

Проросійські бойовики, ймовірно, знову випробовували лазерну зброю

Російсько-окупаційні війська продовжують нехтувати нормами міжнародного права та використовувати заборонене озброєння

В районі КПВВ «Станиця Луганська» прикордонні наряди з прикриття дорожнього коридору фіксували з боку тимчасово окупованої території промені світло-фіолетового кольору з періодичністю кожні 2-3 хвилини. Через особливості рельєфу місцевості, де перебувають окупанти, та небезпеку використання оптичних і тепловізійних приладів, точних місць виходу променю встановити не вдалось.

Протягом 2016-2018 років у ході несення служби ураження органів зору отримали п’ять військовослужбовців Краматорського прикордонного загону. Вони вели спостереження за російсько-терористичними військами використовуючи оптичні прилади. 

Зазначимо, що підрозділи Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил неодноразово фіксували подібні випадки. Протягом 2016-2018 років у ході несення служби ураження органів зору отримали п’ять військовослужбовців Краматорського прикордонного загону. Вони вели спостереження за російсько-терористичними військами використовуючи оптичні прилади.

Інформація про можливе використання російсько-окупаційними військами забороненої лазерної зброї спеціального призначення доведена до міжнародних і правозахисних організацій.

Джерело: Державна прикордонна служба України