Сідні Кросбі піднявся на 50-е місце в історії НХЛ за результативністю

Нестримний Сідні.

УНІАН

Легендарний канадієць є чи не найкращим хокеїстом у сучасному хокеї

У ніч на вівторок в Національній хокейній лізі пенсильванське дербі - Піттсбург проти Філадельфії - видалося традиційно гарячим.

А переможцем з нього вийшов "Піттсбург", який перервав серію з чотирьох поразок завдяки 50 сэйвам Метта Мюррея, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт ліги.

Воротар "Пінгвінз" встановив особистий рекорд, зробивши, в тому числі, 28 порятунків у другому періоді.

Серйозний внесок у перемогу над принциповим суперником вніс Сідні Кросбі, який забив гол і зробив дві передачі.

Серйозний внесок у перемогу над принциповим суперником вніс Сідні Кросбі, який забив гол і зробив дві передачі. Тим самим капітан "Пінгвінз" набрав 1181-е очко в кар'єрі і обійшов Сергія Федорова, піднявшись на 50-е місце в історії НХЛ по результативності.

Перший гол після обміну з "Флориди" за "Піттсбург" забив Нік Бьюгстад, якому асистував Євген Малкін, що повернувся в склад після травми.

НХЛ. Регулярний чемпіонат. 11 лютого.

Філадельфія - Піттсбург 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 08:19 Кросбі - 24 (Раст) - 0:1, 27:04 Бьегстад - 6 (Малкін, Кессел) - 0:2, 54:46 Гентцель - 27 (Летанг, Кросбі) - 0:3, 55:26 Ворачек - 14 (Гостисбихир, Жиру - більш) - 1:3, 59:47 Летанг - 13 (Кросбі - менше і менше) - 1:4 Воротарі: Харт - Мюррей Кидки: 51 (9+28+14) - 28 (8+8+12)

Три зірки: Мюррей (П), Кросбі (П), Ворачек (Ф)