
Логопедичний пункт працюватиме на базі Боратинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
У Боратинській ОТГ стартує «Розмовляйко - логопедичний пункт об’єднаної громади»
Метою ініціативи є усунення порушень усного і писемного мовлення та запобігання відхиленням мовного розвитку дітей шкільного й дошкільного віку шляхом оснащення і відкриття логопедичного пункту та поширення логопедичних знань серед жителів громади
Посилаючись на особисті спостереження, педагоги та вихователі зауважили, що з кожним роком кількість дітей, яким потрібна допомога у виправленні порушень мовлення, зростає.
У січні 2019 року менеджерами проекту Наталією Довгополюк та Тетяною Ткачук, учителями початкових класів школи села Мстишин, проведено дослідження порушень усного і писемного мовлення та стану мовленнєвого розвитку учнів шкіл та вихованців дитячих садків. Участь у ньому взяли 5 закладів загальної середньої освіти, 3 дошкільні навчальні заклади Боратинської сільської ради та педагог-логопед Тетяна Калиш, інформує Боратинська ОТГ.
Посилаючись на особисті спостереження, педагоги та вихователі зауважили, що з кожним роком кількість дітей, яким потрібна допомога у виправленні порушень мовлення, зростає. Тому, після аналізу та розрахунків прийняли спільне рішення відкрити логопедичний пункт на базі Боратинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, спеціаліст якого буде обслуговувати всі заклади освіти у громаді.

Нещодавно відбулась зустріч менеджерів проекту із директорами шкіл та їх заступниками щодо подальшої співпраці та партнерства у ході реалізації проекту. Такі ж заходи плануються із завідувачами ДНЗ та батьками.
Педагоги дякують партнерам проекту, якими є: Боратинська сільська рада та комунальна установа сільської ради – Боратинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, заклади загальної середньої освіти, дошкільні навчальні заклади, педагог-логопед Тетяна Калиш, ГО «Фундація розвитку сільської молоді», а також запрошують до співпраці усіх охочих.
