«Динамо» вириває у Греції нічию в поєдинку з «Олімпіакосом» (відео)

Молодець, Беньяміне!

REUTERS

Киянам впродовж матчу довелося двічі відігруватися

«Олімпіакос» (Пірей, Греція) – «Динамо» (Київ, Україна) –  2:2 (1:0 – Ахмед Хассан, 9 хв.; 1:1 – Віталій Буяльський, 27 хв.; 2:1 – Жил Діаш, 40 хв.; 2:2 – Беньямін Вербич, 89 хв.)

Ліга Європи 2018/2019. 1/16 фіналу. 1 матч. 14 лютого 2019 року. Пірей. Стадіон «Георгіос Караїскакіс». Головний суддя Крейг Поусон (Англія).

Кияни грають у результативну нічию в першому поєдинку 1/16 Ліги Європи з грецьким «Олімпіакосом», двічі відігруючись впродовж поєдинку.

Таким чином рівно за тиждень – 21 лютого – в матчі-відповіді у Києві «Динамо» влаштує не лише перемога, а й нічия з рахунком 0:0, або 1:1.

Вже на дев’ятій хвилині динамівці пропустили – гол на рахунку єгиптянина Ахмеда Хассана. Згодом підопічні Олександра Хацкевича відігралися після влучного удару Віталія Буяльського. Проте ще до перерви знову пропустили – цього разу Дениса Бойка й усіх уболівальників киян засмутив португалець Жил Діаш.

Дивимося кращі моменти першого тайму:

А вже під самісіньку завісу другого тайму – на 89-й хвилині – словенець Беньямін Вербич таки вириває нічию для українського клубу.