«Шахтар» у меншості вигризає домашню нічию в «Айнтрахта» (відео)

"Шахтар", як і "Динамо", зіграв сьогодні внічию 2:2.

espreso.tv

Майже впродовж усього матчу «гірники» грали в меншості

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Айнтрахт» (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) – 2:2 (0:1 – Мартін Гінтереггер, 7 хв.; 1:1 – Марлос, 9 хв. (з пенальті); 1:2 – Філіп Костіч, 50 хв.; 2:2 – Тайсон, 67 хв.)

Ліга Європи 2018/2019. 1/16 фіналу. 1 матч. 14 лютого 2019 року. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». Головний суддя Ентоні Тейлор (Англія).

Початок поєдинку видався дуже стрімким. Протягом перших 11-ти хвилин зустрічі «Шахтар» встиг пропустити, забити у відповідь, а також залишитися у меншості (дві «жовті» Тараса Степаненка!).

Початок поєдинку видався дуже стрімким.

Дивимося найцікавіші моменти першого тайму:

На початку другого тайму підопічні Паулу Фонсеки знову опинилися в ролі наздоганяючого. І таки вдруге в поєдинку зрівняли рахунок!

Дивимося кращі моменти другого тайму:

Таким чином «гірники» повторили сьогоднішній результат гравців київського «Динамо», здобутий у поєдинку з грецьким «Олімпіакосом» – 2:2. Різниця лиш в тому, що здобутий він у «домашньому» поєдинку. Тож за тиждень – 21 лютого – «Шахтарю» треба буде перемагати на виїзді, або ж хоча б грати в дуже результативну нічию (3:3 і більше).