Хуртовина вбила майже 2 тисячі корів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.75
Хуртовина вбила майже 2 тисячі корів

Такі погодні умови — рідкість для цих місць.

AgroNews.

Хуртовина вбила майже 2 тисячі корів

Федерація молочних фермерів Вашингтона повідомила про загибель понад 1600 молочних корів. Причиною загибелі тварин стала сильна заметіль — значні втрати обтяжують галузь, яка і без того знаходиться в скрутному становищі, підкреслюється в заяві Федерації

Про це з посиланням на milkua.info, повідомляє портал AgroNews.

Місто Якима знаходиться в штаті Вашингтон і тут рідко випадає сніг. Снігові опади на минулих вихідних в регіоні склали 18−24 мм, крім цього на місто обрушилася снігова буря.

За даними Федерації, фермери намагаються захистити тварин від крижаного вітру тюками сіна і підручними засобами. Більшість загонів не розраховані на такі екстремальні умови, що і призвело до загибелі корів.

 Снігові опади на минулих вихідних в регіоні склали 18−24 мм, крім цього на місто обрушилася снігова буря.

У повідомленні об’єднання наголошується, що більшість тварин загинуло від морозів або було розчавлене іншими коровами. Губернатор регіону Джей Інслі оголосив надзвичайний стан у штаті, так як протягом тижня очікується ще більше снігу. Крім захисту стада, перед фермерами постало завдання забезпечити розчистку доріг, щоб пропустити до господарств молоковози, які забирають молоко на переробку.

Як прокоментували у Федерації молочних фермерів Вашингтона погодні умови, що склалися в штаті, матимуть довгострокові економічні і моральні наслідки для виробників молока у всьому регіоні.